Uyuz Tedavisinde Aşı?

fayette

Merhabalar, arkadaşımın kedisine kulak uyuzu teşhisi konulmuş ve veteriner yakalık, merhem ve uyuz aşısı yaparak tedavi etmek istemiş, tüm bu işlemlere 2 bin lira demiş.

Kedisinin iç dış parazitini daha yeni yaptırmışlar, ben de kulak uyuzu tedavisinde hep kulağa damlatılan solüsyonlar, merhemler görüyordum genelde o yüzden veterinerinin aşı yapmak istemesi bana garip geldi.

Daha bu ay mamasını değiştirip acana indoora geçmiş, öncesinde hills kullanıyomuş. Sebebi ne olabilir sizce ve benzer durumu yaşayanlar varsa tedavi süreçlerini, neler yaptıklarını anlatabilir mi acaba

2 CEVAP

aslihan_e

Ben sadece gliserin damlattım çok güzel geçirdi. 2 bin lira da veterinerlerin yeni normali. Normal yani o fiyat her ne kadar fazla olsa da. Yarısı muayene ücreti zaten. Muayene ücretini hariç aldıysa bilmem. Uyuz aşısı dediği ense damlası mı acaba

fayette

yok muayene ücretini ayrı ödemişler bu 2 bin lira daha alınmamış tedavi toplam bu kadar tutar diye bi planlama yapmışlar, arkadaşım da hangi merhemi, aşıyı dediler isimlerini hatırlamıyor ben de neyi kastettiğini tam bilemiyorum o yüzden ama iç dış parazitini zaten yakın zamanda yaptırmışlar