Kedimin Kakasinda Parazit Olduğunu Nasil Anlarım?

Pnrdogan

Kedimin kakasinda parazit olduğunu nasıl anlarım, nasil görünür. Ne şekilde kontrol ediyorsunuz parcalayarak mi. Daha önce hiç kontrol etmedim bir sorun gozlemlemedigim için.

2 CEVAP

aslihan_e

Parazit aşırı çoğalmazsa kakasında göremiyorsunuz. Sürekli poposuna dikkat etmek gerekli, dökülme oradan oluyor genelde, o da çok fazla varsa denk gelirsiniz ancak.

Pnrdogan

Dökülme yok , kakasını inceledim parazit veya susam gibi küçük şeyler oluyormuş onlar da yok.