Skt Geçmiş Karma Aşı

Cankanac

Merhabalar bugün karma aşı yaptırdık aşı kutusuna bakınca skt 10/24 olduğunu gördüm herhangi bir sıkıntı olurmu

6 CEVAP

Cankanac

Evet eminim hekimle görüştüm ayın sonun da bitiyormuş korumasında da bir sıkıntı olmaz dedi yardımınız için teşekkür ediyorum.

aslihan_e

Demediniz mi veterinere bunun günü geçmiş niye yaptın diye. Tekrar başka yapsın bir ay sonra.

aslihan_e

Kediye zarar vereceğini sanmam da içeriği bozulmuş olabilir, bağışıklık kazandırmayabilir.

Cankanac

Malesef sonradan fark ettim. İnternette ayın sonuna kadar koruma sağlar diyor ama bilemiyorum

aslihan_e

Son kullanması gelene kadar onda durduysa saklama koşulları iyiyse, dolabı hiç çalışmayı durdurmadıysa bozulmaz ama bir iki saatlik oda sıcaklığında bozuluyorlar.

aslihan_e

Belki gördüğünüz üretim tarihidir emin misiniz son kullanım olduğuna