Misafir Stresi ?

oztasilares

ablam bize kalmaya geldi kendisi tüyden kıldan rahatsız olan ve sürekli çocuğum bırakta oynasın kediyle diyen biri. çocuğu 3 yaşında ve kedim ondan gerçekten korkuyo kendine yaklaştırmıyo patisiyle vurup kaçıyo ve sürekli kulakları arkaya yatık (korktuğunda yapar sadece bu hareketi) şekilde dolaşıyo ve her sese kaçıyo şuan. Ablamda hep tırmaladı çocuğumu diyo anneme. Annemi de ondan soğutacak diye korkuyorum. Ya odaya kapatıyorum ya da çocuğun bulunduğu odayı kapatıp kedimi serbest bırakıyorum birazcık. 10 gün kalacaklar ve şimdiden fazlasıyla bunaldım. kedimin strese girmemesi için ona neler yapabilirim ? bugünde aşıya götürdük yolda ona artı artı stres yaptı pişman oldum götürdüğüme :/

1 CEVAP

kiddobun

Şu çocuklar... Kedinizi uzak tutun derim.Ablanızıda anlamıyorum cidden eğer çocuğunun tırmalanmasını istemiyorsa kedi ile oynasın bırak gibi bi cümle kurmasın.Kedinin bildiği bi ev ortamı daha varsa ablanız gidene kadar orada kalabilir.