Karma Aşı Sonrası

Cankanac

Merhaba dün karma aşı yaptırmıştık halsiz olacağını biliyorum fakat biraz fazla halsiz gibi geldi dünden beri kalkmıyor, yavaş yürüyor ve mamasını yemedi kucağıma aldığım an çok sinirlendi normalde böyle yapmaz normal mi acaba bu kadar olması

4 CEVAP

aslihan_e

İki gün öyle olabilir merak etmeyin ama kusma ya da zor nefes alma ciddi yan etkiler. Onlar olmadığı sürece korkmayın. Yarından sonra devam ederse veterinere götürün. Yemiyorsa siz zorla yutturup yedirin bir şekilde. Şırınga ile su içirin.

Cankanac

Güncel+++

Cankanac

@Aslıhan_e Yaş mama yedi dediklerinizi dikkate alacağım cevap için teşekkürler

Zaszczyt

Normal. Kendi halinde bırakın, isterse küçük karanlık yerlere girip uyusun, ellemeyin. Canı yanıyor, ateşi çıkıyor. Doğal olarak halsiz ve huysuz olabilir.

Bizimki de ilk 2 karma aşısında öyleydi. Birkaç saatte bir kaldırıp ödül maması (Meo ya da Miamor'un kremalı olanlarından) ve yaş mamasını verin, toparlar yarına.