Guinea Pigim Çok Korkuyor

vuslatt

Merhaba sahipleneli çok olmadı.Ancak hala benden çok korkuyor.Asla üstüne gitmiyorum.Öneriniz var mı?

1 CEVAP

Cankanac

Merhaba pek bir bilgim yok guinea pig hakkın da ama ürkek hayvanlar olduğunu duymuştum yuvasın da saklanacağı bir yer yaparsanız kendini güvende hissedeceği iyi olur diye düşünüyorum belki elinizden yem yedirmeyi de deneyebilirsiniz yerse ve herşeyin ilacı zaman ürkütmeden sabırla beklenirse alışır diye düşünüyorum