İç Dış Parazit Uygulaması(Detayı Okur Musunuz)

zumraaa

ilk defa kedi sahipleniyorum kedim muhtemelen max 2 aylık erkek bugün veterinerde iç dış parazit uygulaması yaptılar enseye ve agızdan, veterinere sormayı unuttum kedime dokunsam cok yaklassam bana veya ona bir zararı dokunur mu

4 CEVAP

milaylaylom

Merhaba yapılan yere yani ensesine bir süre dokunmayın onun dışında bir problem olmaz 😊

Cankanac

Enseye 1 gün dokunmayın deniliyor dağılmasın damla diye onun harici bir sıkıntı olmaz :)

ozzznurr

Hayır olmaz sadece biraz halsiz oluyorlar dokunmama gibi bir problem yok:)

zumraaa

tamamdırr cok teşekkür ederim