Kedim Çok Sinirli, Lütfen Bilgilendirin...

melissatmc

Kedim 1,5 yaşında, angora ve van kedisi kırması. 2. kez hamile oldu ve doğumuna neredeyse 1 ay var. İlk doğurduğu yavrular 4,5 aylıklar. Anne kedi sürekli onlara tıslıyor, yanına yaklaşmalarına izin vermiyor ve aşırı derecede kızgın tavırlar sergiliyor. Biz de yanına yaklaşamıyoruz, veterinere götürmek için sepetine koymamıza dahi imkan yok, hiçbir şekilde dokunamıyoruz. Bunun neden kaynaklandığını, ne yapmamız gerektiğini bilen varsa LÜTFEN bilgilendirebilir mi? (Yavrularla olan fotoğraf 2 ay öncesinden.)

5 CEVAP

Anne kedi yavrulari emzirmek istemediği için tısliyordur

Infernus

Sadece çocukları istemiyor yalnız kalmak istiyor. Emzirdi ve eğitimini verdi istiyor ki bi rahat bıraksınlar ki nefes alsın.

Allah Allah bir veterinere goturun derim belki bir ağrısı vardır etraftan aliyordur hıncını benim oğlan da çok korkak hiç öyle bi durum olmadı o yüzden bilemedim

melissatmc

Yavruların yanından öylece geçerken de tıslıyor, ya da evin içine girdiğinde durduk yere hırlayıp kendi kendine etrafa saldırıyor maalesef

melissatmc

Bizim aile dışındaki herkese, tüm komşulara çok yakın davranıyor, anlayamadım vallahi