Acana Yeni Seri

schembri2

Herkese merhaba,
Acana yeni seri kullananlar herhangi bir fark gözlemledi mi? Tat, koku , kedinin tercihi vb.

1 CEVAP

kedi177

Acana yeni seriden kastınızı tam anlamadım ama Acana ve Orijen üreticisi olan Kanada menşeili Champion Pet Foods bir süre önce Mars International'a satıldı. Mars da belki takip etmişsinizdir Whiskas, Royal Canin, Sheeba vs bir çok farklı segment mama markasını bünyesinde barındıran uluslararası bir şirket.

Bu sahiplik değişimi sonrasında en azından Acana'da ürün protföyünde kullanılan içerikte maalesef değişiklik olmuştu, bundan sonra da devam etmesi mümkün. Elinizde eski mama poşetleri varsa içerik değişikliklerini takip edebilirsiniz.

https://www.mars.com/news-and-stories/press-releases-statements/mars-petcare-acquire-champion-petfoods