Tavşan Bakanlar Veya İltihapla İlgili Bilgisi Olanlar Baksın Lütfen

pnarx544

Bugün tavşanımı veterinere götürdüm yumurtalıkları mikrop kapmış ameliyat olması gerekiyor dedi 200 lira istedi benim bu parayı vericek durumum yok şuanda. Merhem alıp sürmen yapabileceğin en iyi şey dedi :( aldım sürdüm. Bu durumu yaşamış olan varmı geçermi çok üzülüyorum . Yemesinde keyfinde hiçbi sorun yok

3 CEVAP

felishuman

Kıyamam ya çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Baya kötü duruyor burdan bakınca. Tavşan besledim ama hiç böyle bir şey yaşamadığım için pek bir şey söyleyemeyeceğim. Bence gerekirse birkaç eşyanızı satın ve ameliyatı yaptırın. Ciddi görünüyor. Parayı denkleştirene kadar da merheme devam edin faydası olabilir.

Merhaba. Merhemle veya zamanla geçebilecek kadar basit görünmüyor. Keza yumurtalıklarda oluşmuş bir şey bu. Bence bir kez bu parayı verip, tavşanınızı ameliyat ettirin ve bu durumla bir daha karşılaşmamak için nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda veterinerinizden tavsiyeler alın.

pnarx544

Merheme devam ediyorum sarardı kabuk baglayacak sanırım açık yarası barda bacağında oda Allah’a şükür kapanmaya başladı. Kıyafetlerimi satıyorum umarım en kısa zamanda ameliyat ettirebilirim