Kedi Süt Dişleri

ashyu

selamlar kedim 1 haftaya 6 aylik olacak. birkac gundur cok fazla agzini yalamaya basladi yemek yedigi icindir dedim ama ogun disi da surekli agzini yaliyor. agzinda koku yok disleri saglam 1 hafta once veteriner kontrolumuz vardi zaten. sizce disleri mi agriyor...dis mi dokecek ? veya bir sorun mu vardir

1 CEVAP

ashyu

+ayriyeten cok sutten kesilmeden sokaktan sahiplenmistim annesi olmadigi icin ama hala yattigi yatagini ara sira emmeyi cok seviyor ne zaman baslasa dikkatini dağıtıyorum okuduguma gore dis yapisi icin sagliksizmis