Tomografi/Mr Çektiren Var Mı?

miloshy

Kedisine bunları çektiren var mı fiyatlar nasıl? Sırt tarafında ağrı var vet profa yönlendirdi o baksın dedi ama bilemiyorum röntgende bir şey cıkmadı ama her ihtimale karşı prof baksın dedi.

5 CEVAP

Minigimmm

ben kalp ultrasyonu ekg çektirmem ve bi profesöre göstermem gerekiyordu, istanbul üniversitesi veterinerlik fakültesine (avcılar) götürdüm orada herşey var bölüm bölüm ayrılmış, veteriner hekimlerde var profesörlerde. orayı tavsiye edebilirim, oraya gittiğinizde direkt profesore gostermiyorlar, orda olmayabiliyorlar. normal veteriner hekimlere muayene oluyorsunuz siz özel klinikten geldiğinizi sırtındaki ağrı için bir profesörün görmesinin gerektiğini söylediler randevu alabilir miyim diyin onlar hemen alanına uygun proftan randevu ayarlıyor şu gün gel diyor yada ordaysa müsaitse götürür gösterir.

Minigimmm

bu arada banada özel klinikten bir hekim oraya gitmemi söyledi, kedimin kalbinde bir sıkıntı fark etti prof görmesi gerekiyor dedi. çıktım oraya gittim gösterdim. fiyatlarada internetten ulaşabilirsiniz.

miloshy

kalpte ne sıkıntısı gordu acaba gecmis olsun

Milovat

Benim kedim de kalp hastası Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine götürdüm. Üniversitelerde fiyatlar özel hayvan hastanelerine göre çok daha uygun. Bulundugunuz bolgenin veteriner fakültesinin sitesine girerseniz her uygulamanin fiyatı ne kadar görebilirsiniz.

miloshy

kalp hastası olduğunu nasıl tespit ettirdiniz röntgende ne cıkmıstı?