Mama Önerisi

Sseddoss

Felicia mama nasıl mama değiştirmeyi düşünüyorum kullananlar bilgi verebilir mi nasıl iyi bir marka mı

8 CEVAP

AhsenAise

Orta kalite ,ithal yahut içeriğinde et var denilenler kadar ortalama bir mama
Küçük paket alıp deneyin iyi gelmezse başka marka denersiniz ,ama mutlaka evde haşlanmış tavuk ,et, yumurta verin kedinize ,hangi mamayı kullanırsınız kullanın

Mslna01

Merhaba,ben yaklaşık 1 senedir felicia kısır somonlu kullanıyorum kedimin kilosu elhamdülillah çok şükür hala koruyor biz memnunuz ama az bir şey alıp deneyebilirsiniz

KedicikUzum

Ortalama kalitede. 400 gramlık paketleri var orjinal paketinde onlardan deneyebilirsiniz

Pnrdogan

Bence daha iyileri var. Ben fitmin kullanıyorum

aysevepoco

bonacibodan memnunum

Mivyayy

Kotu mama degil iceriginde bir problem yok

Ozlemkopuk

Bütçeniz orta segment mamaya yetiyorsa içlerinde alabileceğiniz içeriği en iyi mamalardan bitanesi felicia. Genelde kediler severek yiyorlar

Pnrdogan

Felicia ishal yapabilir. Nd ve RC tüy döküyor içeriği iyi değil et olarak , hills fena değil ama içinde et değil et unu var. Acana guzel ama pahalı, ben şu an fitmin kullanıyorum içeriği et oranı güzel. Balikli tavuklu. 1.8 kglik alıp deneyin bence