Merhaba Acil Bakar Mısınız

Mslna01

Kedim 3 yaşına girecek 3.5 kgtekir sizce az mı?

6 CEVAP

aslihan_e

Evet, 4'e çıkarmaya çalışın ama erkek kediyse ve kısırsa bunu kuru mamayı bol vererek yapmayın. Ek gıda yedirin, tavuk balık falan.

sunnyv

Sağlıklı kilosu 4.5-6.5 arasında olmalı. Mamasını ölçerek mi veriyorsunuz? İştahı az mı?

edakaramel

bence kilosuna çok bakmayın. eğer sağlıklıysa yemesi içmesi normalse bi sıkıntısı yoktur bünyesinde kaynaklıdır zayıflığı

Mslna01

Kedim dişi ve kısır mamayı 45 Gr kullanıyorum, iştahı çok şükür güzel,ek gıda veriyorum et tavuk balık arada veriyorum

Mslna01

Ve çok hareketli bir kedi en ufak bir kağit parçasına bile koşuyor

Mslna01

Kedim dişi ve kısır