İç Dış Parazitten Sonra?

Tuanaalsk

Arkadaslar pazar günü iç dıs parazit yaptırdık hapı yutmadı kustu iğne ve ense damlası seklinde uygulandı 2 gündür su içmesi arttı bu normal mi acaba eskisine göre daha cok su içiyor

2 CEVAP

Zaszczyt

Kusması da normal, uygulama sonrası bir süre su içmemesi de (midesi bulanıyor çünkü).

Uygulama sonrasında eskiye nazaran daha fazla su içmesi konusunu bilmiyorum.

zumraaa

iç dış parazitten sonra halsiz oluyolar 2 3 gün sürekli susuyordur