Kedim Ben Uyanınca Bana Vuruyor

Merhaba arkadaşlar, saçma bir soru olacak ama sadece meraktan soruyorum
Kedim kısır 1 yaşında ve erkek
Küçüklüğünden beri yapıyor ama bu davranışı
Geceleri benimle uyuyor sabah ben uyanınca eğer dibimde yatıyorsa gözümü açtığımı görsün hemen patisiyle bir şamar yapıştırıyor daha sonrasında elime küçük küçük ısırıklar başlıyor
Oğlumun böyle nevişahsına münhasır davranışları oluyor ya da ben öyle sanıyorum
Kedileri böyle ya da buna benzer davranışlar da bulunan var mı
Ya da bunu neden yapıyor olabilir

4 CEVAP

aslihan_e

Kalk demek istiyor. Bizimkiler de gözümüzü açmamızı ya da hareket etmemizi beklerler kalkmamızı söylemek için.

KedicikUzum

Hiç öyle bir şey duymadım ama çok komik geldi :D

AhsenAise

Kediler için biz "gönüllü köleyiz" yaptığı hareketin genellikle kedilerde ki anlamı " kalk insan benimle oyna ,benimle ilgilen" dir
Sizi seviyor ve ilginizi bekliyor kendisini böyle ifade ediyor

Tubakosif

ilgi beklediği için vuruyor. benim kedim de kafamı ısırıp beni öyle uyandırmaya çalışıyor