Kediyi Yatağına Nasıl Alıştırabilirim

melekkdmr

önceki evinde sanırım oda dışında yatırılıyormuş hep ama ben öyle olsun istemiyorum yatak vs aldım ama bazen koridorda yatıyor
yanıma geldiği zamanda bir süre üzerimde yatıp komodinin üzerine gecip orada uyuyor yatağını oraya koyuyorum camın önünde yatıyor yatağını oraya taşıyorum yatağın yanına yatıyor görmezden geliyor
içine sevdiği oyuncaklarını koydum bir süre öyle denedim ama max 10 dk belki o kadar bile yok
suan yatağımızı kullanamıyoruz ama benle de pek uyumuyor yani kısa süreli hep soğuk yerlerde yatıyor ve ben çok kötü hissediyorum
yatağa nasıl alıştırabilirim

2 CEVAP

BerkeAksu

Kedi nanesi var yatağına koyar mısınız alışacaktır

sunnyv

Bizimkinin de iki yatağı bir de termal matı var ama düz soğuk zemine yatıyor. Kedi nanesi(catnip) yavru kedilerde işe yaramıyor ama bir yaşından sonra deneyebilirsiniz.