Kayıp Kedimizin Tuvaleti

MsHeather

Kedimiz 12 ekim sabaha karşı 3 gibi balkondan düştü, o günden beri aradık, ilanlar yapıştırdık ve tuvaletini de apartman kapımızın önüne koyduk. Bugün kedimizin tuvaletinde ıslaklık olduğunu farkettik sanırım tuvalet yapılmış, sorum ise sizce bu kedimin civarlarda olabilceğine dair bir işaret olabilir mi? Başka bir kedi yapmış olabilir mi?

8 CEVAP

Zumrutt00

neyseki çok yüksekten düşmemiş. düşmenin şoku ve korkusuyla bir yere saklanmıştır. tuvalet fikri iyi bence kendi kokusunu alıp gelir inşallah evine

Hurmisimm

Sabaha karşı günün hafif ışımasıyla ortaya çıkmıştı benimki . Gündoğumunda binanın etrafına bakın erken kalkıp . Brn sizin kediniz olabileceğini ve uzaklaşmadığını düşünüyorum

UmutOzer

Umarım en yakın zamanda bulursunuz...

MsHeather

Her sabah 4'te kalkıp bakınıyoruz etrafa, bugün daha bi umutluyum teşekkürler bilgilendirmeler için..

Zumrutt00

kedinizi umarım en yakın zamanda bulursunuz. kaçıncı kattan düşmüştü

MsHeather

Merhaba teşekkürler, 2. kattan düşmüş..

MsHeather

Biz uyuyorduk komşumuz düştüğünü söyledi, sonrasında çok aradık ama sonuç olmadı

Hurmisimm

Bizim kedimiz de kaybolmıştu . Siz iyi düşünmüzsünüz kum koymayı biz o zaman düşünmemeiştik . Kediyi kilometrlerce mesafede geceye kadar el feneriyle aramıştık ve sonraki gün dürekt apartmanın altındaki bahçeden çıktı kütüklerin arasına girmiş sanırım . Kediniz yapmış olabilir kuma o değilse de başka bir erkek kedi yapmıştır . Kedinizi çok uzakta aramayın kendi kumunu bulduysa travma zamanları kumun yanından ayrılmıyorlar . Kumun çevresinde dağınık eşyalar vs varsa aralarına bakın . İnşallah bulursunuz minnoşu çok üzüldüm ve bulacağınıza inanıyorum . Biz de bu tecrübeyi yaşadık tasmasına smart tag taktık konumunu bulabilmek için . Çok geçmiş olsun