Kedimi Doyuramıyorum

Bettys07

Merhaba evdeki kedimi asla doyuramıyorum yetişemiyorum artık :D yemek veriyorum yiyor yarım saat sonra tekrar yemek istiyor alana kadar miyavlıyor kilosu da o kadar yemesine rağmen yok zapzayıf sürekli vermemeye çalışıyorum neden doymak bilmiyor hasta olabilir mi ? :(

4 CEVAP

Zumrutt00

şeker hastası mı acaba :(

Arietta

Kısırlaştırdıktan sonra da iştah artabiliyor kedilerde, öyle bir durum mu acaba? Ya da maması yeterince doyurucu olmayabilir, marka değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Hurmisimm

Midede kurt olabilir . Ayrıca bazı mama markaları kedilerde bağımlılık yapıyor hem doymuyor hem de vazgeçemiyorlar . Kullandığınız mamayı inttrn bi araştırın yorumlarını derim

Bettys07

Kısır değil kedimiz mamasını da bayağı kaliteli bir mama kullanıyorum 2 3 mama değiştirdik :(