Kedim İp Yedi Bir Şey Olur Mu

Azrrrb

Küçük bir parça ip yedi alamadım ağzından yuttu her hangi bir sorun olur mu

3 CEVAP

Zumrutt00

dışkısını kontrol edin ipi çıkarmışsa sorun yok ama çıkaramamışsa tıkanılık olabilir bir veterinere her halükarda danışmakta fayda var

Arietta

İp ne kadar uzunluktaydı? Düğüm olamayacak kadar kısa bir ipse dışkısından gelebilir, siz bolca gözlem altında tutun iki gün kadar. Kusma ve kaka yapmama, mama yememe durumu fark ederseniz mutlaka veterinere götürün. İp poposundan sarkarsa sakın çekmeyin, yine veterinere götürün o hallettsin. Kusturmaya da çalışmamak gerekiyor diye biliyorum

Aysegul52

benim kedimde ip yutmuştu veterineri arayıp söyledim gözlemleyin dedi kaka yapmama durumu olursa eğer veterinere gidin tuvalete gidip kaka yaoma pozisyonunu aldıktan sonra yapamayıp dönüp tekrar aynı pozisyona girer dedi. eğer poposundan çıkarsa çekmeyin kesinlikle direk veterinere gidin onlar hemen alıyorlar benimki kaka yaparken bir parça gelmişti poposunda sallanıyordu hemen veterinere gitti iki dk da aldı bir sorun olmadı. umarım sorunsuz bir şekilde çıkarır. ve şu bilgiyide eklemek istiyorum eğer ağzında da ip görürseniz sallanan çekmeyin ip uzun olabilir diline falan dolanabilir zarar verebilirsiniz. ipi yuttuğunu annemler görmüşler söylediklerinde ağzını açıp bakmıştım belki diline dolanmıştır diye. poposundan ip çıkan minik kedi diyorlar artık hayvan hastanesinde oğluşuma😄