File Sineklik

Hurmisimm

Merhaba . File ve sineklik önerilerinizi ve tecrübelerinizi öğrenebilir miyim ? Önereceğiniz marka yada model var mı ?

1 CEVAP

Zaszczyt

Ben pencerelere içe açılır menteşeli sabit pet tül (poliüretan) taktırdım, çok memnunum.

Kedim çoğu zaman tırmalama tahtası niyetine kullanıyor ama en ufak bir aşınma olmadı 5 aydır. Zaten almadan önce videolarını izlediğimde makasla filan zor kesiliyordu, ömürlük ürünler.

Çelik olanları da var, onlar doğal olarak daha sağlam ama hem temizlemesi işkence hem de paslanma oluyormuş.