Sensitive Mama Ve Normal Mama

Yncgms

Merhaba arkadaşlarlar kedimiz 1 yıldır kısır ve lavital kuzu etli kısır maması kullanıyoruz ama kedimiz somonlu ürünlerde çok seviyor bu sefer lavital sensitive somonlu kedi maması alsam bir sorun olurmu sağlıklı kedinin sensitive mama yemesi ne gibi sorun yaratır çok şükür bir hastalığı yok normal mamasından mı devam etmeliyiz yoksa sensitive kullanabilir miyiz

1 CEVAP

dilanbulent

Hiçbir sorun olmaz. Eğer veteriner serisi mamalar olsaydı kullanmayın derdim çünkü veteriner kliniklerinde satılan mamaların özellikli olanları direkt hasta kedilere yönelik oluyor. Böbrek, kalp, mide vs. rahatsızlığı olan kediler için üretiliyorlar, zaten bu yüzden de sadece kliniklerde satışı olur. Ama Lavital'in Sensitive gibi mamaları her yerde satılan mamalar, o kadar da yüksek bir fark olmaz yani. Kullanabilirsiniz.