Kedileri Birbirine Nasıl Alıştırabilirim?

pelyil

Buraya bi cuvalın icinde 300 gramlık kömür atmışlar (alttaki) üstteki de benim bitlenmiş un torbam. Alttaki üsttekini dövüyo, hırlıyo ve yanına yaklaştırmıyo, üstteki de yanına yaklastığı an geciryo zaten bi tane. Kücük kediyi baska odaya aldim, ben bunları nasıl alıstırıcam birbirlerine

2 CEVAP

pelyil

Birini bi odaya kapatsam icim acıyo o orada tek basina diye, aynı yerde de sahip cikamiyorum birbirlerine düsman oldular (diğerini evin icine alalı daha on bes dakika oldu)

Msrose

İkisi de küçük duruyor çabuk alışırlar. Ben ikinciyi getirir getirmez eve saldım :) benim evdeki sürekli peşindeydi tısladi durdu. 2-3 gün peşinden ayrılmadı ama zarar vermedi. Alıştılar hemen. Vurmak ısırmak yalamak kedilerin iletişim biçimi. Hala boğuşuyorlar.ama oyun yani onlar için