Kaka Kokusundaki Değişim

Willy-Wonka

Merhabalar kedim kronik karaciğer rahatsızlığı yaşadı 2 kez mama ve takviye sonucunda değerleri normale dönüyor şükür fakat hemogramında beyaz kan hücreleri ile alakalı olan değer düşük çıkıyodu bağışıklık destekleyici iştah arttırıcı bu takviyeyi verdi vetimiz. Bunu kullandığından bu yana kaka kokusunda cidi bir koku farkı oldu. Gerçekten bu takviye yüzünden midir sizce

2 CEVAP

BerkeAksu

Evet takviyeler ve mama değişimi kedi dışkısında koku yapar.

Dorve85

Çok iyi bir takviye, bizde dönem dönem immune system destekleyicisini kullanırız aynı markanın. Takviye gıdalar bazen dışkıds koku veya kıvam değişimi yapabiliyor.