Kedi Sıvı Mama

findikcik

Yetişkin kedim kazadan sonra biberonla besleniyor. Bize mama önerisi ve ya biberondan çıkabilecek mama tarifi verirmisiniz cok acil

3 CEVAP

Zumrutt00

hills a/d Royal Canin recovery kaza operasyon gibi durumlarda kedilerin bir an önce eski sağlığına kavuşması için özel olarak üretilmiş mamalar

Zumrutt00

hills a/d , purina gourmet su ile karıştırıp verebilirsiniz. onun dışında herhangi bir yaş mamayı püre haline getirip verebilirsiniz

Zumrutt00

Royal Canin recovery