Göz Akıntısı Normal Mi

Msrose

Merhaba. Kedimin sağ gözünde her gün bir damla yapış yapış sünen beyaz bir akıntı oluşuyor. Göz losyonu ile siliyorum her gün normaldir diye düşündüm ama geçmedi bir türlü ciddi bir şey olabilir mi. Evde uygulayacağım bir yöntem varmı.

1 CEVAP

venniee

Hapşuruk da varsa Herpes olabilir. Bizimki de aynıydı veterinerde kan testinde vücudunda enfeksiyon olduğunu gördük. Göz damlası ve çeşitli ilaçlar kullanıyoruz şuanda