Bu Tatlı Köpeğin Irkını Merak Ediyorum

Rekson

Merhaba arkadaşlar bu köpek doğum yapmış.Ben bu köpeğin yavrularından birini sahiplenmek istiyorum fakat öncelikle ırkıyla ilgili araştırma yapmam gerektiğini düşündüm.Bunun için bana yardımcı olabilecek varmı ?

9 CEVAP

Scot

Terrier e benziyor ama tamda bilmiyorum.

Terrier.

Muzeyyennb

dedikleri gibi terrier sanki.

Rekson

Öncelikle Hepinize çok teşekkür ederim ama terrier dediğimizin 30-40a varan cinsi var bu köpüşün tam olarak ırkını öğrenebilir miyiz?
Görüşleriniz için tekrardan teşekkürler.

hoya

bir tanıdığımda wheaten terrier var, ona çok benziyor

Heathcliff

Terrier melezi dna testi yapılmadan kimsenin kesin bir şey söyleyeceğini sanmıyorum şöyle söyleyeyim Terrier kanından gelen ırkların neredeyse hepsi kolay eğitilir genellikle uzun yaşarlar az tüy dökerler fakat havlamaya eğilimli olurlar.

Ayse_naz_G

terriere benziyor :)

guineapigela

Terrier

LILI

maltese terrier