Kedim Bana Saldırıyor Ne Yapmam Gerek :(

Kedim birkaç ameliyat geçirdiği için sürekli aşıya veya seruma veterinere götürüyoruz son yapılan iğneler ve kan alınmasıyla çok canı yandı 1 saat öncesine kadar kendini sevdirirken birden onu severken saldırdı bana ısırdı tırmaladı tısladı kaçtım korkudan pencereden bakıyorum ona hemen koşup bana bakıyor tıslıyor zıplamaya çalışıyor bana mı kızd veterinere götürüyorum diye çok korkuyorum odaya giremiyorum yardım edin :(((((

2 CEVAP

Cansuozen

Benim kedimde serum verdiklerinde veterinerin yardımcısına saldırmıştı baya parçalamış elini adamın, eve getirdiğimizde saldırganlığı olmamıştı bize karşı. Siz serum ve aşı yapılırken yanında mıydınız, eve getirince mi saldırdı ?

felishuman

Benimki de veterinere götürüp geldikten sonra bir süre kaçıyor benden. Muhtemelen siz götürdüğünüz için size kızmış:/