Köpeğin Komşunun Attığı Ekmekleri Yemesi

Öncelikle komşuyu tanımıyorum, müstakil evlerde oturuyoruz ve bahçemiz bitişik, arada bahçe duvarı var. Kardeşimin söylediğine göre yaşlı bi erkekmiş ekmekleri martılara atıyormuş bizim bahçeye düşüyormuş fakat martıya da yarım ekmek atılmaz yani. Köpeği ne zaman bahçeye çıkarsam bi bakıyorum ağzında yarım ekmek var. Zehirli vs. olmasından korkuyorum yani köpeğin ona hiçbir zararı yok günde 1-2 saat bahçeye çıkıyor sadece ama yine de insanlar manyak sağı solu belli olmaz. Az önce köpeğimi çıkardığımda baya büyük bi ekmek bulmuştu ağzından alamadan yuttu şu an endişeliyim ya zehirliyse diye. Ben bu komşuya karşı nasıl hareket etmeliyim, paranoyak mı davranıyorum ya da köpeğim zehirlense hemen belirti gösterir miydi ? Yardımcı olursanız sevinirim bu arada köpeğim büyük ırk 25 kg.

3 CEVAP

aysevepoco

köpeklerde zehirlenme belirtileri gösterirdi bence yani ne zaman yedi bu arada kaç saat oldu

aslihan_e

Ağzından yoğun salya akar ilk başta

Şu an iki buçuk saat oldu herhangi bir belirtisi yok, sanırım bir şey olsa belli olurdu o yüzden bi nebze endişem geçti. Köpeğimi çıkarmadan önce bahçeyi kontrol edeceğim bundan sonra