En Sevdiğiniz Kedili İnfluencer???

aysevepoco

Kedisi olan, iyi bilgiler paylaşan, güvenilir ve samimi kedili influencerlar tanıyor musunuz takip etmek ve kaliteli içerikler görmek istiyorum... çok bilindik de olur az bilindik de, platform da fark etmez tt, insta vs
İsteyen köpeği olan da paylaşabilir çocukları eşit seviyoruz :D

7 CEVAP

Kediye dair herşeyin en iyisini biliyorum artık öyle kişileri takip etmeye gerek duymuyorum zaten onlar reklam amaçlı bi ton marka öneriyorlar

aysevepoco

@milaylaylom mutlaka bakacağım çok teşekkür ederim

milaylaylom

rica ederimm😊

aysevepoco

evet evet işte ben de o yüzden güvenilir soruyorum... eğer siz infuluk yapmayı düşünürseniz mutlaka hesabınızı paylaşın

milaylaylom

patiografya, gizem hanım’ın instagrm hesabı severek takip ediyorum 😍 5 kedi ve yeni barınaktan sahiplendiği 1 köpeği var. Malum olaylardan ötürü barınaktan can sahiplenebilmek için müstakil eve geçtiler çok hayvansever bir aile. Kendi markası var, malt vitaminler balık yağı vs. gibi ürünleri var. Hatta ben de maltını kullanıyorum. Çok seven takip eden ve kendisine güvenen kitlesi var. Bir bakın isterseniz

buraya günde 25 tane soru sormak yerine kedinizle ilgilenmenizi tavsiye ediyorum.

sevila

@emel_danismanyahoocom Size bi zararı olmayan insanlara iğneliyici laflar söylememenizi size tavsiye ediyorum. Onun yerine kedinizle ilgilenebilirsiniz