Vet’s Plus In Tüy Yumağı Önleyici Maltını Kullanan Var Mı?

Vet’s plus ın tüy yumağı önleyici maltını kullanan var mı?

2 CEVAP

Zaszczyt

Ben yavru için olanını kullandım 1.5 ay kadar. Paketin 3/4'ünü tüketti ama son kısmı yediremedim bir türlü. Maltı da dişlediği için 'içine hava girdi, bozulmuş olabilir' diye düşünüp attım.

Bu süreçte 1 kez kustu (maltla alakalı olmayabilir). Tüylerinin parlaklığı da gözle görülür şekilde arttı.

Sonra değiştirip Metapet'inkine geçtim.

kubahanim

Ben mama yanında gelen hediyesini kullanmıştım yeşil olanı. O bitince şimdi kısır kediler için olanı aldım ama bu yeni gelenin kıvamını çok koyu buldum. Malt olarak iş görüyor bu arada. Kedim kusmuyor kakasında da tüy görüyorum. Kabızlık çekti bu ara normalden biraz fazla malt verince kakasını yapmasına da yardımcı oldu açıkcası. Tek sorun kıvamını çok koyu buluyorum. Yerken zor yiyor kedim.