Su Pınarı Kullananlar Bakabilir Mi?

Arietta

Arkadaşlar bu ürünü aldım kedim daha fazla su içsin diye. Atahome'un aqua su pınarlarından, üç gün oldu ve kedimin alışmadığını düşünüyorum, normalde su içerken görüyordum ama su pınarından içtiğini hiç görmedim.
Odama normal su kabında su koydum yine, susuz kalmasını istemiyorum çünkü ama su pınarına da alıştırmak için neler yapabilirim? Suyun tazyik seviyesini biraz arttırdım az önce, çünkü şişeden kabına su dökerken cazip geliyordu ve gelip içiyordu, belki pınardaki musluktan az su geliyordur, su sesi duyması iyi olur falan diye düşündüm.
Bir de ilk aldığım gün max. seviyesine kadar su doldurmuştum. Bugünü baktım yarısına gelmiş su. Acaba içiyor da ben mi fark etmiyorum?

4 CEVAP

Ahudr

Su seviyesi azaldiysa iciyordur muhtemelen ama size tavsiyem su pinari bile olsa günlük olarak suyu döküp kabin icini yikayip taze su doldurmaniz ici celik mi bilmiyorum söylediginiz markayı ama bizimki plastikti ve ici yapis yapis oluyodu celik bile olsa icinde kablo motor vs oldugu icin muhtemelen onda da
aynisi olacaktir.Benim erkek kedim bir turlu alisamamisti icmeye beceremiyordu su pinarindan disi kedimde normal kaplari devirmeye baslamisti hepsinde hareket ariyordu cunku :) o yuzden ben baskasina verdim. Plastik celik
porselen farkli farkli kaplarda sulari var hangisinden isterlerse ondan iciyorlar normale donduler şükür :)

Fistikpasa

Aslında çok basit, hiç bir şey yapmayın :) ilk su pınarı aldığımda ben de sizin gibiydim düşünüp dururdum napsam diye. Bir kaç gün sonra kendi kendilerine içtiklerini fark ettim, şimdi günde 500 kere falan su içtiklerini görüyorum inanılmaz derecede arttı su içmeleri. Sizde hiç pişman olmayacaksınız eminim alışacaktır sizin kediniz de. :) Yalnızca tavsiyem su pınarının bulunduğu odada başka su kabı koymayın daha kolay alışacaktır

sitedizayn

ben 10 gündür kullanıyorum herhangi özel bir şey yapmadım suyu koydum makineyi çalıştırdırım su içmeye başladılar, su içimleri arttı, makine çalışmasa bile üstünde kalan sudan içtiklerini görüyorum, her ihtimale karşı odada bir kapta ayrıca su bulunduruyorum, sürekli çalıştırmıyorum kedilerin gün içindeki uyku sürelerini düşünürsek sürekli çalıştırmanın bir anlamı yok, günde toplam heralde 3 saat falan çalışıyordur.

Arietta

@Ahudr plastik maalesef :( ama dediğiniz gibi dikkat ediyorum. Üst kısmını yıkıyorum toz birikiyor gibi geldi bana, içine de bakayım ve değiştireyim çok teşekkür ederim 💖
@Fistikpasa salonda otomatik kap, benim odada da kendi normal su kabı var. Aynı odaya bilerek koymadım evet :) elektrik falan giderse diye de öyle yapmayı düşündüm, otomatik kabın üstünde biraz az su birikiyor çünkü
@sitedizayn benimki de çalıştırınca böyle inceledi sadece, burnunu falan suya sokup hapşırdı hxkdhsk sürekli çalışır durumda bırakmamak mantıklı aslında, bunu da bir düşüneyim
Teşekkürler ilginiz için 💖