Kısır Kediye Yetişkin Maması Verilir Mi?

Fistikpasa

Kedilerime bu zamana kadar hep balıklı veya tavuklu kuru mama kullandım, biraz daha besleyici olsun diye kuzuluya geçmek istiyorum ama yaşadığım yerde nd kısır kuzulu mama malesef yok sadece ancestral grain ve normal var. Kaliteli bir mama olduğunu düşünüyorum ama üriner sıkıntı da yaşamalarını istemiyorum sizce bir sıkıntı olur mu? Ya da önerebileceğiniz başka kuzulu mama varsa önerilerinizi bekliyorum

4 CEVAP

Fistikpasa

Kilo problemleri yok su içmeleri falan da iyi su pınarları var. Biri 3 buçuk dişi diğer ikisi erkek 4 buçuk kg civarında

tengrist

Temiz içerikli, kedi diyetine uygun besinin kısırı kısır olmayanı olmaz. Bitkisel protein, katkı maddeleri, koruyucu ve sentetik takviye içermediğine dikkat etmeniz lazım kullandığınız mamanın. Bir de su alımına ve kilosuna dikkat edin

Cankanac

Kilo problemleri yoksa ve kontrollü verilirse sıkıntı olacağını düşünmüyorum

KedicikUzum

Çok uzun süre olmamak şartıyla kullanilanilir bence hem su tüketimi kilosu vs iyiymiş:)) nd de iyi bir mama bence kullanilabilir