Dış Parazit Aşısı Kaşınma

nazosss

arkadaşlar kedim iç dış parazit aşısı oldu sış parazit olan yer tam kurumadı gibi tüyleri ıslak duruyor orayı kaşımaya çalışıyor birşey olur mu kaşıtmamam mı lazım?

2 CEVAP

Skocer

Eğer iki kulağının ortasindaysa oraya yetişme olasılığı yoktur fakat bir şekilde yetişir ve patisini yalarsa dış parazit zehirlenmesine yok açar. Belirti olarak kusma ve halsizlik görülür

Cankanac

Orayı kaşıması çok zor zaten ama kaşımasa iyi olur patisini yalayacak sonrasın da zararlı olur.