Köpeğimi Küçüklükten Beri Besledim Eğittim Ama Üstüme Atlamasını Durduramıyorum.

Mickratos

Eğitimini veridin gelmesini oturmasını ve el sıkışmayı biliyor ama ne zaman beni görse üstüme atlıyor. Sevgiden dolayı mı bilemedim

4 CEVAP

kiddobun

Sizi gördüğü için heyecanlandığındandır.

tmertt95

Benim kopegimde oyle yapıyordu yavru oldugundan dolayi ve aşırı sevgiden yapiyorlar genelde o oyle atlamaya çalıştığında dur oylece ayakta otur de göz temasi kurarak oturunca aferim diyerek sevebilirsin sevmeye calistiginda yine atlarsa oturmasini bekle oyle oyle alıştı bizimkisi

tmertt95

Şimdi oyle atlayarak geliyo ustumuze ama ilgilenmiyorum bakiyorum oturuyo oyle seviyoruz

hnddgru

sizi lideri olarak görüyorsa sevgisini bu şekilde ifade ediyo olabilir