Kablo Kemirmesini Nasıl Engelleriz?

venniee

Kulaklığımızı kemirmiş dün gece 😔 nasıl bu huyundan vazgeçirebiliriz? Kimyasal olan uzaklaştırıcılardan kullanmak istemiyorum.

4 CEVAP

Zaszczyt

Engelleyemezsiniz.

Ortada kablo bırakmayacak ya da her kemirdiğinde kızıp uzaklaştıracaksınız. Bunlar dışında çözüm yok :)

Cankanac

Kediden kediye değişir fakat bence bunun bir çözümü yok en iyisi bu tür eşyaları göremeyeceği bir yere saklamak

KedicikUzum

Benkmki küçükken kemirirdi diş çıkarma döneminde çok kulaklık ve kablomu ziyan etti, büyüyünce geçti, duş çıkarma dönemi bitince daha doğrusu

Ebru-c

Evdeki bütün kabloları kablo kanalı ile kapatmak, şarj vs gibi kabloları ortada bırakmamaktan başka çözüm yok. İnternet kablomuzu sayısız kez değiştirmiştik :)
Büyüdüklerinde böyle bir sorun yaşamadık.