Sokak Kedileri İçin Önerebileceğiniz Mama Markası Var Mı ?

Uygun fiyatlı bir mama almak istiyorum aslında fiyat performans ürünü ev de de kedilerim var onların mamasından veremiyorum maalesef bütçemi sarsıyor

3 CEVAP

Pnrdogan

Ben mrkamamadan obivan ve rainbow almıştım.bence bir bakim

KedicikUzum

Bonacibo, micho, mito, lavital, bonnie,enjoy olabilir. Benev kedime iyi mama+daha alt segment mama+haşlanmış tavukla besliyorum. arada yaş mama da alıyorum . Sokak kedileri de alt segment mama+haşlanmış tavuk. Onlara da bazen yaş mama alıyorum. Ne kadar kuru mama alsak da özellikle evdeki kedimizin taze ete erişim imkanı olmalı bence, haftada 1 bile olsa.

ilaydacakir

Mito alıyorum ben genelde. Yemeyen kediye rastlamadım şu ana kadar bayılıyor hepsi