Nicky Mama

Suzansuzii

Kardeşim sabah nicky tavuklu kedi maması almış ama araştırdığımda içeriğinin kötü olduğu sağlıksız olduğu yazıyor acaba bilgisi olan var mı kedim geçici birkaç gün kullanabilir mi

4 CEVAP

KedicikUzum

Hiç duymadim ama birkav günlük kullanabilir veya sokak kedilerine verebilirsiniz

Cankanac

Duymadığım bir marka fakat birkaç günden sıkıntı olacağını sanmıyorum

SevimliCadi

Bimde satılan mama bu, yanlış hatırlamıyorsam... Birkaç günden bir şey olacağını sanmam. Ancak mama, dediğiniz gibi çok da iyi değil. Bu fiyata daha iyi mamalar alınabilir.

Marketten vs. acilen/son çare olarak bir mama almam gerekse, Purina One'ı alırdım. Bence marketlerden alınabilecek tek mama bu. Diğerlerini pek tavsiye etmem.

lolaas

Evet iyi bi mama değil bi kaç günlük kullanabilirsiniz ama uzun süreli kullanımda sağlığı zarar görebilir market maması çünkü