Sokaktaki Erkek Kedi Yavruları Rahatsız Etmemesi İçin?

escpg

Sokağımızda erkek 3 yaşlarında kedi var ama sürekli yavru kedileri dövüp çiftleşmeye çalışıyor. Bugün bir aylık kediye yaparken gördüm içim sızlıyor. Öğrenciyim kısırlaştırma da yapamıyorum. Napmam lazım bu kediye yavrulara acıyorum

4 CEVAP

aslihan_e

Belediyede kısırlaştırın

escpg

öyle yapacağım şimdilik evin kilerine yatak mama su koydum çünkü ne baksam hayvana eziyet ediyordu yarın da belediyeye danışıcam

escpg

@aslihan_e belediye kısırlaştırma yamıyor maalesef ilçede yaşıyorum

aslihan_e

Başka ilçeye götürün, illa ki vardır. Yoksa kaderlerine terk edeceksiniz. Onun başka yolu yok. Randevu alıp bir gününüzü ona ayırmak zor olmaz diye düşünüyorum. Belediyeyi arayıp bilgi alın.