Kedi Alerji Test Fiyatları Nedir?

burrrn

Lütfen son aylar içinde yaptırmış veya bilgi sahibi olan biri söyleyebilir mi çok acil

3 CEVAP

Ahudr

Benim test hakkında bilgim yok ama gözlem, deneme yanılma yöntemiyle bulsanız daha iyi olur aslında soru cevap kısmında bu konuda çok fazla başlık var sikayetlerini yazarsanız ve kullandiginiz urunlerin tumunu biz bile fikir verebiliriz size el birligiyle :)

Mini2019

bu herkesin her an yaptırabileceği bir şey değil maalesef..
istanbul'da vetlab var. Veterinerinize sorun güncel fiyat alsın. Bir de 60 civarı birime bakıyorlar. Bunların hepsine baktırmayıp belirli seçenekleri seçebilirsiniz. ayrıca 3000TL civarı deri patolojisi var. bunu da mutlaka sorun veterinerinize

burrrn

Çok teşekkür ederim önerileriniz ve yardımınız için🙏🙏