Aciil Bakabilir Misiniz

Bellacindy

Bugün akşam 8-9 a kadar hiçbirşeyi yoktu yarım saat önce uyandığımda bu halde inliyo ve sesli nefes alıyo kustu ve çişini yaptı ne yapabilirim şuan hiçbir açık vet yok

19 CEVAP

Cankanac

Zehirlenmiş olabilir mi acaba İyi görünmüyor 24 saat açık bir veteriner bulsanız çok iyi olur

ilaydacakir

Başınız sağ olsunn. Neden olmuş peki veteriner bir şey söyledi mi birden ne tetiklemiş

Bellacindy

Zehirlenmiş gibi duruyo dedi neyden zehirlendi hiç bir fikrimiz yok evdeki bitkilerden olabilir dedi evde bitki yok 20 gün önce kısırlaşmıştı iğne iyi temizlenmemişse anesteziden enfeksiyon kapmış olabilir dedi ama 20 gün hayvanın hiçbir şeyi yoktu aklımız almıyor

Mya34

En son ne yediğine ve aiz görmeden kimyasal yeyip yemediğine emin olun acil veterinere götürün