Aciil Bakabilir Misiniz

Bellacindy

Bugün akşam 8-9 a kadar hiçbirşeyi yoktu yarım saat önce uyandığımda bu halde inliyo ve sesli nefes alıyo kustu ve çişini yaptı ne yapabilirim şuan hiçbir açık vet yok

19 CEVAP

ilaydacakir

Ah kıyamam umarım veteriner bulabilirsiniz hepsini arayın. Zehirlenme falansa yoğurt bir işe yarar mı bilen biri görüp yazsa keşke ya.
Başka şehirden bile olsa 7/24 açık bi yeri arayıp durumu anlatıp akıl alın bence en azından

lwb

tekirdağda viva veteriner 7/24 açık gözüküyor, aradınız mı bilmiyorum ama tekrar bi deneyin.

Bellacindy

1 ay önce üretim evinden kurtarıldı hiçbirşeyi yoktu 3 saat önceye kadar yaşını vs bilmiyorum iştahı sabah iyiydi kuru mamadan başka bişeyde yemiyor luan iştahı hiç yok sevdiği ödül mamasını bile yemiyor hiç bir vetde açmıyor evde uygulayabileceğim bir uygulama var mı bilen lütfen yazsın yanlış bişi yapmak istemiyorum

lwb

çerkezköy ve viva veteriner klinikleri 7/24 gösteriyor, ısrarla bir arayın isterseniz. hatta yakınsa bir şekilde bence direkt gidin. googleda açık gözüküyorlar. çok üzüldüm durumuna. ciddi gözüktüğü için yönlendirme yapmak ne kadar doğru olur bilemeyiz. hekim müdahalesi şart gibi. sıcak tutmaya çalışın şuan.

Cankanac

Çok geçmiş olsun internetten başka şehirlerde olan veterinerleri arayıp bilgi alsanız en azından şuanlık,zehirlenme gibi bir durum varsa yönlendirebilirler

lwb

son durum nedir?

Bellacindy

Bi vet bulduk saolsun açtı kliniği gittik muayene için puseti açtığımızda ex olmuştu

Fistikpasa

İnanmıyorum gerçekten öldü mü başınız sağolsun.. ne dedi veteriner ne olmuş olabilir birden bire?

Kedi öldü mü

Başınız sağolsun çok üzüldüm kalp krizi de olabilir 😭

SemaGl75

Çok üzgünüm, gecmis olsun :(

BerkeAksu

Yavrum benim kıyamam başınız sağolsun melek oldu 🙁

lwb

24 saat açık klinik bulamaz mısınız googledan? durumu iyi gözükmüyor

Arietta

Farklı bir şey falan yemiş miydi, bilemedim ki ya tahminde bulunmak çok zor, bir internetten 24 saat açık vet bakın bence de

Bellacindy

Tekirdağda 24 saat açık vet aradım ama hiç biri telefonları açmıyo