Kedim Şeker Yanlışlıkla Annemi Tırmalıyor.

Kedimiz yavru bazen annemi tırmalıyor bana ise hiç bir şey yapmıyor nerede ise, annem tırmık içinde, annemi tırmalamasını nasıl engellerim? Tırmalamayı oyun oynarken yanlışlıkla ayarını kaçırıp yapıyor.

3 CEVAP

Cankanac

Tırmalamasına izin vermeyin elle oynatmayın tırmalamak istediğin de oyuncağa yönlendirin ileride sorun yaşayabilirsiniz alışkanlık haline gelebiliyor bu durum :)

Cankanac

Yavru olduğu için bu şekilde siz yine de izin vermemeye çalışın anlayacağı tonda korkutmadan hayır derseniz bir nebze önüne geçebilirsiniz

Yanıt için sağ olun da oyuncak olayı pek işe yaramıyor gibi. Dünya kadar oyuncağı var ve çok enerjik. Enerjik olduğu zaman tırmalıyor zaten. Sakin iken annemin kucağında uslu uslu şekerleme yapar.