Kendime Mama Almak Ama Hangi Marka Daha İyi Bilmiyorum Yardım Eder Misiniz?

Eemmmmynne

Kendime ND ya da Royal canin almayı düşünüyorum yavru 2-3 aylık yardım eder misiniz lütfen

6 CEVAP

Cankanac

seçim ikisinin arasın da olacaksa Nd daha iyi bir seçenek

Pnrdogan

RC ve nd tuy döker bence hills kitten ton balıklı alın veya fitmin. Bütçeniz iyiyse acana alın

yumik

Yavruyken nd çok daha iyi

KimJeongguk

N&D iyi bir tercih olacaktır. Hill's ton balıklı olanıda tavsiye ederim.

Mslna01

Nd kediniz hantalsa çok iyi olmaz

ilaydacakir

Yavruyken nd kitten kullandım tüy problemi falan olmamıştı. Paketteki ölçülerden fazla vermediğin sürece kilo sıkıntısı da olmaz yani memnundum ben