Bir Başka Köpeğe Hırlama Ve Havlama

Antecurs

Phoenix çok oyuncu ve diğer köpeklerle acayip iyi geçinen bir köpek. Sokakta bir köpeği yüzlerce metre uzaktan görse bile hemen dikiliyor ve hamle ediyor. Koklama, oyun faslı. Şimdiye kadar hep böyle idi. Dün sabah onu gezdirdiğim güzergahta bir rotweiller ile karşılaştık. Sahibi uysaldır dedi. Daha yaklaşmaya kalmadan bizimki hırlayıp, havlayarak ileri atıldı. Bıraksam sanki bir şey yapacak:) Bu davranışının nedenini çözemedim. İlk defa bir başka köpeğe bu şekilde havlayıp saldırmaya çalışıyor. Neden olabilir?

3 CEVAP

Pinar5504

Rotweillerlar büyük köpeklerdir. Bence korktuğu için hırlayıp havlamıştır ama o kadar büyük olmayan daha küçük köpeklere havlıyorsa bilemem

Pinar5504

Rotweillerlar büyük köpeklerdir. Bence korktuğu için hırlayıp havlamıştır ama o kadar büyük olmayan daha küçük köpeklere havlıyorsa bilemem

Pinar5504

Rotweillerlar büyük köpeklerdir. Bence korktuğu için hırlayıp havlamıştır ama o kadar büyük olmayan daha küçük köpeklere havlıyorsa bilemem