Kedim Genclik Hastasi

Esmanurba

Kedim gençlik hatlatigina yakalanmis ama 3 gundur tedavi altindaydi ve 7 bin verdim simdi tekrar uçret alinirmı alınırsa ne kadar alırlar tahmin var mı

2 CEVAP

Cankanac

Öncelikle çok geçmiş olsun ücreti ne için ödemiştiniz

Ahudr

Benim kedim 3 yıl önce 1 haftalık tedaviyle toparlamıştı o zaman 12 13 bin civarında tutmustu masrafları.Veterineriniz bu konuda size daha net bilgi verir hangi islemleri hangi ucretle uyguluyor tedavi ne kadar sürecek hastalık hangi aşamada bunlarin cevabı sadece onda maalesefki gecmis olsun umarım kısa sürede atlatır