Acil Lütfen Bakınn

brkin07

Öncelikle merhaba dün şehir dışında sakin bir yere tatil yapmaya gittim ama şuan korkudan ölmek üzereyim yolun hemen yanında 2 aylık bir kedi sürekli kusuyor hali yok kafası düşüyor sürekli uyku halinde uyumasına izin vermiyorum korkudan arkadaşımla geldik o yüzden araba onda ve yarım saat uzaklıkta veterinerde yarım saat uzaklıkta veterinere ulaşana kadar ne yapmam lazım ne yapmışlar bu küçük yavrucağa bende yarım saat önce falan geldim dışkı durumu ishal aşırı acıklı miyavlıyor içim kıyıldı ne yapmam lazım ölmesin :(((

7 CEVAP

brkin07

yolda sürekli baygındı hafif hafif titriyordu sürekli uyumak istiyordu ben uyursa bir daha uyanmaz diye sürekli uyanık tutum veteriner geldik veteriner ilk muayeneyi yaparken yine kustu içinde kan falan vardı veteriner muayeneden sonra zehirlenmiş dedi ben o anda paniktim zaten direk odadan çıkartılar bizi hani 2 aylık bir can o kadar zehir e nasıl direnecek hep aklımda o var :(( şehir dışında olduğumuz için gelişmiş veteriner değil gerekli malzemeleri az buz var ve asıl bundan korkuyorum kim veya neden zehirlenmiş bilmiyorum ama bunu eğer bir insan(lafın gelişi insan)yaptıysa bilmiyorum miniğe acımadan bakabilirmiydi umuyorumki bir insan yapmamıştır veterinerin yardımcısı kurtarmaya çalışıcaz dedi ama sanki umutsuzdu siz düşünün 2 aylık daha annesinin yanında olan kedi o zehiri yedi ve hayata tutunmaya çalışıyor sizle sonuçları açıklamaya devam edicem sizden dua ve teselli istiyorum ha birde o küçük canlarınızın suratına bakıp onu öpüp sarılmak tabi tırmalamazsa......

brkin07

Bu arada çok teşekkür ederim bana mesaj attınız yapmam gereken şeyleri söylediniz çok sağolun herkes son durumu merak ediyor bende açıklıyım dedim minik dün geceyi sanki çok güçlü bir aslanmış gibi tamamladı sadece 2 aylık bir kedi olmasına rağmen yetişkin köpeklerin,kedilerin bile yenik düştüğü bu zehir e karşı direndi ve şuanda hayatta ,dün hiç uyumadım veterinerde miniği bekledim çeşitli ilaçlar verilmiş bir sürü şey yapılmış ama minik hala tehlikede :((( istanbula getirmek amacımdı ama yolculuk yapması pek uygun değil sanırım kafesin içinde patisinde iğne uyuyor tatlı kız ARKADAŞLAR SİZDEN TEK RİCAM CHANGE.COM DA BİR KAMPANYA VAR HAYVANLARA BU ZALİMLİKLERİ YAPANLARA HAPİS CEZASI İSTENİYOR LÜTFEN HERKEZ TANIDIKLARINA HABER VERSİN İZMZALAYALIM mesela o bacakları kesilmiş kara köpek ormanda haykırsada acısını kimse duymadı onun küçücük bedenini hor gördüler ona canice bacaklarını kestiler o küçük onun koşmasını sağlayan minik patilerini kestiler onun özgür olmasını engellediler onun gibi birçok hayvan canice zalimce katlediiliyor sadece o kara köpek değil bizim görmediğimiz duymadığımız çok şey var mesela sokakta taş atılan hayvanlar onlar ne yaptı size sevmenizi istedi diyemi taş attınız ona kuyruğunu salladı diyemi dövdünüz onu ayağına deydi diğemi yaktın o masum hayvanı. onun bağrışarını dinlemeye cesaret edebilidinmi o ölürken ona bakabildinmi sanki.. sizin yaptıklarınıza biz hayvanseverlerin kalbi yanıyor :(( CHANGE.COM DA HAYVANLARA ZARAR VERENLERE İMZA TOPLANIYOR LÜTFEN ATIN bu arada içimi döktüm kusura bakmayın...

brkin07

MUTLU HABERR minik kurtuldu 1 hafta sonrada yeni sahibine gidecek veteriner söylediği anda buraya koşum :)))) hayati tehlikesi yokmuş yani vücudundan tamamen atılmış zehir :)miniği ben almak isterdim ama maalesef öğrenciyim ve alamıyorum ama miniğin kurtulması benim için en güzel hediye bu arada sizleri dünyalar kadar seviyorum hepiniz mükemmel teselli ettiniz beni bu arada bir sürü can elimden geçti birkaç küçük canı evime alıcaktım ama olmadı maalesef :( çünkü evimde bir köpeğim var ama olsun onların yaşaması bile mükemmel benim için tekrardan teşekkür ediyorum bay bay ben doyasıya seviniyimmmmm

dilaraaxing

Pek emin değilim ama genç hastalığı denen, hayvanlarda ölümcül olan bir hastalık var. Umuyorum ona yakalanmamıştır. Veterinere gidebildiysez gelişmeleri paylaşmanızı isterim. O kadar şiddetli bir durumdaysa muhtemelen sizin yapabileceğiniz bir müdahaleden çok veterinere görünmesi gerekiyordur...

yessim

İçim acıyarak okudum...Bizlerden çok dua aldınız emin olun ellerinize sağlık yüreğinize sağlık..Allah her daim Yar ve yardımcınız olsun

Muzeyyennb

Ya :( şu an durumu nasil?

Muzeyyennb

Harika haber :)Sahiplendirebilirsiniz burdan