Kedi Kaşıntısı

irmakdoga

Kedimin oldukça fazla kaşıntısı var.. mantar değilmiş bunu giderici olarak ne kullanabilirim?

4 CEVAP

Cankanac

İç dış parazit düzenli yapılıyor mu ?

Aminto

tavuklu mama kullanmayın bir süre, mamalarda da hair and skin olanlar var bir süre onlardan kullanabilirsiniz.

Miyoshka

Biz Hills in z/d mamasına başlayınca geçmişti.Deri saglığı için demişti vet ,şimdi evde olmadığım için bakamıyorum ama üzerinde z/d yazdığını iyi hatırlıyorum.

Mini2019

mantar değilse neden kaşındığını söylemedi mi veteriner ? bunu bir sorsanız..