Sanabelle Kedi Maması

Damlamiaaaa

Bu manayı öneriyor musunuz?

4 CEVAP

Bilgeylmz

Ben hiç duymadım içerigini bilmiyorum ama guzel bir mama olsaydı duyardım diye düşünüyorum. Bence n&d den başka bir bama kullanmayın.

Zynpkck

Sanabelle nasıldır bilmiyorum ama o civarda matisse var ona bakabilirsiniz :)

Damlamiaaaa

Internetten en iyi mamalar da onu gördüm de o yüzden sordum :) mama değiştirmeyi düşünüyorum

enverberk

bence petshop veya petlebi den tavuklu ve baliklı mama alin intermetten alinca +kargo 7 tl petshop öneririm ben kg. olarak aliyorum kedim cok seviyor başka kedilerinde sevdigi bir mama tavsiye ederim :)