Pekinez Dişi

Slm 11 aylık Pekiner dişi kızım var tavuk ve tavuk kemiğine aşık ama yiyince deli gibi kaşınıyor balık et yiyince aynı şekilde bi çok marka mama denedim sevmiyor zoraki yiyor

2 CEVAP

Cankanac

Alerjisi vardır yüksek ihtimalle alerji testi yapıldı mı ayrıca bir yazıda okumuştum tavuk kemiği kırıldığı zaman keskin olduğundan sebep verilmemesi daha sağlıklıymış bilginiz olsun :)

dilanbulent

Çok yüksek ihtimalle alerjisi var. Daha önce köpek bakmasam da hayvan hayvandır, bunca kaşınıyorsa mutlaka alerjik bir durum söz konusudur. İyi bir veteriner hekime götürüp alerji testi yaptırmanızı tavsiye ederim yoksa daha ciddi sağlık sıkıntıları yaşayabilirsiniz.